Opkomsten tijdens COVID-19 | update 24 november

Het kan niemand zijn ontgaan dat sinds zaterdag 13 november weer een aantal nieuwe en oude maatregelen zijn gepubliceerd. Sommige van deze maatregelen zijn ook van toepassing voor Scouting. Sinds 24 november zijn er vervroegd nieuwe maatregelen aangekondigd, een update hierover lees je beneden.

Welke maatregelen voor Scouting Brouwhuis van toepassing zijn is te lezen in de recente communicatie van Scouting Nederland. De bijbehorende factsheet met maatregelen vindt je hier onder.

Per opkomst zal per speltak worden gecommuniceerd hoe de opkomst plaatsvindt en of er additionele acties zijn vereist. Vooralsnog blijven de tijden van de opkomsten ongewijzigd en kunnen deze zowel binnen als buiten plaatsvinden zoals we dat voor 13 november gewend waren.

Update 24 november

Vanaf 24 november 2021 is anderhalve meter afstand houden weer verplicht. Daardoor is de vorige factsheet ook veranderd, de meest actuele vindt je hier onder